Sumptuastic - strona oficjalna

Sumptuastic
Marek Stefaniak (Maro)

Marek Stefaniak (Maro)

Gitara basowa

Mimo, że na legitymacji małego zucha widniał napis Marek Stefaniak, wszelkie otaczające mnie homo sapiens, wołali – ba! - wołają: „Maro!” Replica Cartier Watches

„Maro – zagraj!”, „Maro – zjedz”, „Maro – idź se!”.

Zbierając wszystko w kupę to: strasznie dużo mówię, zdarza mi się nawet mówić do rzeczy! Jestem punktualny, choć w sumie to do mnie zupełnie nie pasuje. Mam huśtawki nastrojów gorsze niż kobieta podczas menopauzy. Podobno jestem „malkontentem” – cokolwiek to znaczy.

Muszę Wam też powiedzieć, że mam obsesje na punkcie gitar – nie, żebym umiał na nich grać czy coś, ja po prostu lubię je trzymać na kolankach, a z racji tego, że stan ten utrzymuje się od czasów gdy myślałem, że dinduś służy tylko do sikania – ściany mojego mieszkania są nimi właśnie wytapetowane.

Zdarzyło mi się nawet współtworzyć kilka „projektów muzycznych” jak na przykład „Noname”, gdzie nasze „W strugach deszczu” do dziś spoczywa w czeluściach Internetu.

O, jeszcze umiem klikać w komputer, nawet mam na to papiery, ale - w sumie to dziewczyny informatyków nie lubią, to lepiej nic więcej nie pisze...

Ot, cały Maro.

High Quality Replica Watches

Najbliższe wydarzenia

  • Brak informacji o wydarzeniach...
Fan Club Sumptuastic

YouTube Facebook

Ostatnie teledyski

Promyk

Świąteczny czas

» więcej teledysków

Facebook

Statystyki